W zeszły wtorek odwiedziły nas dzieciaki ze Świetlicy „Pod Kasztanem”. Już od rana szykowalismy się na ich przybycie. Chłopcy ćwiczyli grę w piłkę nożną, natomiast najmłodsze dziewczynki ćwiczyły układy cheerleaderskie, było sporo zamieszania.

Tuż po 10 rano pojawili się oczekwiani goście. Wizytę zaczeliśmy meczem towarzyskim w piłkę nożną. Nasze cheerleaderki dawały z siebie wszystko. „Kasztaniaki” również nie dawali za wygraną. W międzyczasie był słodko-słony poczęstunek. Mecz oczywiście zakończył się … remisem :-))) Po meczu krótki odpoczynek, posiłek no i kolejna atrakcja… kajaki.

Dzięki Proboszczowi naszej Parafii mamy do dyspozycji aż 8 kajaków no i „tuż za płotkiem” Kanał Radunii… no coż, aż wstyd nie korzystać z takich atrakcji :-)))

Oczywiscie nie tylko w tym dniu korzystalismy z kajaków, ale od początku wakacji, jak jest „słaba pogoda” nie marnujemy czasu i wszyscy sobie pływamy na kajaczkach.

Naprawdę polecamy takie atrakcje 🙂 i serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę 🙂