18/04/2015

W dniu 17 kwietnia odbyło się spotkanie organizatorów konkursu z przedstawicielami szkół uczestniczących w konkursie.

Podczas spotkania ustalono, iż głosowanie internetowe będzie trwało do dnia 30 kwietnia 2015 r. (zgodnie z zapisami w informacji o konkursie), Praca, która uzyska największa liczbę głosów, wygrywa nagrodę w postaci pobytu w Ośrodku w Warzenku.

Dodatkowo ustalono, iż w ramach tego samego konkursu powołana zostanie 3-osobowa komisja oceniająca prace, której towarzyszyć będzie obserwator – przedstawiciel grona osób biorących udział w konkursie. Z oceny prac wyłączona będzie praca, która wygra w głosowaniu internetowym. Spośród pozostałych komisja – do 8 maja 2015 r. – wyłoni jedną pracę. Praca ta zostanie także nagrodzona nagrodą w postaci pobytu w Ośrodku w Warzenku.

27/03/2015

Można już głosować na najlepsze prace konkursowe!

Zapraszamy – obejrzyjcie i głosujcie: http://gdansk.caritas.pl/ankieta/1/

16 stycznia 2015

Uwaga, uwaga!

Gdańska Caritas i Fundacja Pro Caritate Gedanensis ogłaszają konkurs plastyczny dla szkół podstawowych i gimnazjów.

Zapraszamy uczniów wszystkich klas podstawowych i gimnazjalnych z terenu Archidiecezji Gdańskiej do wzięcia udziału w konkursie plastycznym z okazji 25 – lecia gdańskiej Caritas.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować plakat w wymiarze A2 lub A3 wykonany dowolną techniką. Plakat powinien przedstawiać działalność gdańskiej Caritas. Szczegółowe informacje o działalności CAG znajdziecie na stronie www.gdansk.caritas.pl

Plakat może być przygotowany przez całą klasę bądź przez grupę uczniów, która klasę reprezentuje.

Szkoła wybiera 1 plakat i dostarcza go do centrali CAG do dnia 20.03.2015r.

Zwycięża plakat, który otrzyma największą ilość głosów w konkursie internetowym umieszczonym nawww.gdansk.caritas.pl.

Od dnia 28.03.2015 do 30.04.2015r będzie można głosować na najlepszy plakat oddając 1 glos internetowy dziennie z 1 adresu e-mail.

Klasa, która zwycięży otrzymuje nagrodę w postaci trzydniowej wycieczki

w Ośrodku Szkoleniowo Kolonijnym w Warzenku na Kaszubach (http://www.fundacja.fpcg.pl/fpcg/facility,1/warzenko/warzenko-o-osrodku/)

Ośrodek położony jest nad pięknym jeziorem Tuchomskim objętym jest strefą ciszy, otoczonym lasami.

Zapewniamy:

1. 2 noclegi dla uczniów i opiekunów zwycięskiej klasy
  2. Całodzienne wyżywienie
  3. Dwie sale konferencyjne umożliwiające organizację warsztatów, spotkań, zajęć itp.

Udostępniamy również w ramach nagrody:

1. Klimatyczny budynek zwany Stodółką, który mieści salę kominkową i małą świetlicę
  2. Rozległe tereny rekreacyjne, boiska sportowe, miejsce na ognisko, grill oraz dostęp do jeziora.

Wypożyczalnia rowerów, pływającego sprzętu sportowego, sanek.