„Dziękujemy Bogu i naszej drogiej publiczności za możliwość zaprezentowania swojej kreatywności i rozwoju.                                                    W naszą muzykę staramy się tchnąć nowego ducha życia!”

 

 

            W środę, godzinę przed obiadem w jadalni zrobiło się tłoczno. Mieszkańcy oczekiwali na trzyosobowy zespół ze Lwowa, który już kolejny raz gościł w naszym Domu. W stylizowanych na ludowe strojach artyści zaprezentowali melodyjne utwory przy akompaniamencie akordeonu, bandury i skrzypiec. Było niezwykle sentymentalnie i dźwięcznie. Talent, umiejętności, ciężka praca muzyków sprawiły, że mieszkańcy byli zachwyceni każdą piosenką. Nie zabrakło oklasków, cichego podśpiewywania oraz kołysania się w rytm przygrywanych melodii.

            Sierpniowe spotkanie z artystami było niezwykle udane. Na twarzach mieszkańców pojawił się ogromny uśmiech i zachwyt utalentowanymi muzykami. Galicia Folk Band zapowiedzieli, że odwiedzą nas ponownie podczas kolejnej wizyty w Polsce.

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas! Poniżej zamieszczamy zdjęcia, które potwierdzają  radośnie spędzone chwile.