Nadszedł długo oczekiwany dzień! Dzień Festynu Rodzinnego na Jesionowej 🙂 w tym roku program naszej ulubionej imprezy dla sąsiadów placówki, jak i wszystkich chętnych był naprawdę urozmaicony. Rozpoczęliśmy konkursami i zabawami dla najmłodszych. W tym samym czasie dzieci mogły już uczestniczyć w zawodach sportowych, w skład których wchodziło 8 konkurencji, takich jak strzelanie z wodnego pistoletu i strącanie wież z kubeczków, hokej na trawie, kręgle liczbowe, rzut piłką do kosza itd. Następną atrakcją był konkurs plastyczny w całości zorganizowany przez podopiecznego młodzieżowej grupy „Sparta”, Klaudiusza. Również karaoke, przygotowane przez podopieczne z tej samej grupy odniosło wielki sukces, gdyż chętnych nie brakowało, a piosenki śpiewane były również w języku tureckim, hiszpańskim i rosyjskim. Nasi nowi wolontariusze z programu EVS umilili nam czas swoimi pomysłami na świetną zabawę, a praktykantki prowadziły wyjątkowo oblegane profesjonalne sesje fotograficzne. Naszemu Festynowi towarzyszyły pokazy taneczne grup hip-hopowych oraz naszych utalentowanych podopiecznych. Przez cały czas dzieci i ich opiekunkowie mogli korzystać z takich atrakcji, jak trampolina, wata cukrowa, lody na wafelku, bańki mydane, napoje i słodkości. Festyn umilili nam clowni z Fundacji Dr. Clown oraz wolontariusze. Dziękujemy Fundacji Carrefour za wsparcie w zorganizowaniu posiłku dla naszych kochanych dzieci. Wszystkim bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę oraz za okazaną pomoc i ogromne serca! Dziękujemy księdzu Piotrowi za nagłośnienie, sponsorom za sfinansowanie sceny i „paniom mamom” za pomoc w organizacji festynu. Do zobaczenia na kolejnym festynie za rok!