Z okazji Dnia Ziemi dzieci objęte programem SKRZYDŁA Z CARREFOUR oraz uczniowie z klas pierwszej i drugiej, wzięli udział w akcji sadzenia drzewek. Zalesialiśmy las otomiński malutkimi sadzonkami wielkiego drzewa Buk. Przed rozpoczęciem czynności związanych z sadzeniem pan leśniczy dokładnie opowiedział i pokazał jak należy to robić. Wszyscy sadziliśmy nowy las, wzajemnie sobie pomagając. Za kilkanaście lat będziemy mogli tu przyjechać i podziwiać efekty pracy własnych rąk.
Organizatorem i sponsorem wyjazdu był pan Daniel Baranowski – Dyrektor firmy Carrefour Galeria Bałtycka w Gdańsku. Do lasu pojechaliśmy i wróciliśmy wygodnym autokarem, w prezencie otrzymaliśmy ciepłe i miłe polarki z logo carrfoura oraz nadrukiem „Z miłości do środowiska”. Po skończonej pracy w lesie, leśnicy zaprosili nas na teren leśniczówki w Otominie gdzie pracownicy Carrfoura czekali już na nas z poczęstunkiem. Spragnieni i głodni z przyjemnością jedliśmy pieczone na ognisku kiełbaski i popijaliśmy sokami owocowymi dla chętnych była też woda mineralna. Niektórzy z nas mieli wielkie apetyty ;)Po skończonym posiłku był deser, każdy otrzymał batonik.

To był piękny dzień, dziękujemy Leśnictwu Otomin oraz naszym sponsorom firmie Carrefour za zorganizowanie oraz za możliwość spędzenia czasu pożytecznie a razem w miłym otoczeniu.

Stypendyści Skrzydeł, uczniowie i nauczyciela ze Szkoły Podstawowej nr 21 w Gdańsku