W piątek w Centrum Caritas „Na Dolnej” zorganizowaliśmy Dzień Otwarty. Było to podsumowanie tygodnia miłosierdzia w Caritas. Jak zwykle odwiedziło nas bardzo dużo osób. Część z nich była u nas pierwszy raz. Oczywiście nie zabrakło atrakcji. Dzieci z Klubu Malucha rozdały własnoręcznie wykonane kwiatki z bibuły. Starsza Młodzież przygotowała wiersz napisany specjalnie na tą okazję. Klubowy bard, Pan Tadeusz zagrał kilka piosenek. Ostatnią atrakcją wieczoru, było przedstawienie, przygotowane przez dzieci z Dobrej Świetlicy. Była to nowoczesna przypowieść o miłosiernym samarytaninie. Scenariusz został w głownej mierze przygotowany przez dzieci. Całość wyreżyserowała Pani Ania. Braw nie było końca. To był naprawdę udany dzień.