Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i pojawili się w ostatnią środę  – 4 września – o godz. 18.00 w kaplicy Centrum Pomocowego Caritas na ul. Fromborskiej, aby uczestniczyć we Mszy Św. w intencji Pani Bożeny.

Pani Bożena od lat współpracuje z nami jako opiekun SKC. Jednocześnie jako wolontariusz pomaga nam w realizacji programu stypendialnego Skrzydła. Swoją pasją i zaangażowaniem w niesienie pomocy potrzebującym potrafi zarażać młodzież, z którą pracuje w szkole.

Niestety podczas tegorocznych wakacji została ciężko poszkodowana w wypadku autobusowym. Od prawie dwóch miesięcy przebywa w szpitalu, przechodząc kolejne operacje.

Teraz to my możemy pomóc modląc się w jej intencji. Cieszymy się, że w ostatnią środę przybyliście tak licznie! Jednocześnie w imieniu Pani Bożeny prosimy o dalszą modlitwę w jej intencji.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Centrum Pomocowego Caritas im. Jana Pawła II za umożliwienie zorganizowania Mszy Św. w kaplicy. A Pani Bożenie życzymy dużo sił i wiary oraz szybkiego powrotu do domu!