Druga Szansa vs All Stars „Orlik” Sopot

Sportowa i zdrowa rywalizacja, gra w duchu fair play oraz duuuuża ilość wypitej wody 😉 Tego nam było trzeba : ) Ruszyliśmy więc na Sopocki „Orlik” na mecz z podopiecznymi p. Daniela. Na początku, jak ich zobaczyliśmy, to troszkę (bardzo troszkę;)) zdeprymowaliśmy  się – dobry sprzęt, a w trakcie rozgrzewki było widać, że są i  umiejętności. Ale co tam, ruszyliśmy na nawierzchnię rozgrzać wszystkie zastałe partie mięśni. I zaczęło się…. gwizdek sędziego, pierwsza bramka DLA NAS : ), później było już trudniej, mniej siły, częstsze zmiany. W rezultacie wygraliśmy ten mecz 9:8. Oczywiście ilość bramek została zliczona gdyż graliśmy 2x25min i 4x20min. Dziękujemy naszym „drugo-szansowym” dziewczynom za wsparcie i doping. Dziękujemy zawodnikom drużyny przeciwnej za dobrą grę. Wiemy też, że p. Daniel i coach Izabela ustalili wstępnie datę rewanżu…więc z niecierpliwością czekamy na potwierdzenie terminu : )

Więcej zdjęć – na naszym profilu na facebook’u! Zapraszamy : )