W miniony czwartek uczestnicy DRUGIEJ SZANSY GDAŃSKA zrealizowali odważny pomysł przyjścia z pomocą chorym  dzięki życzliwości i otwartości serca innych. By to było możliwe we własnym zakresie – domowym sposobem, bo on najlepszy – przygotowali chleb, smalec i małosolne ogórki. Dzięki życzliwości i pomocy dyrekcji Galerii Bałtyckiej mogli miłym poczęstunkiem obdarzyć osoby wchodzące i wychodzące z centrum sklepowego. Stało się to niejednokrotnie miłym zaskoczeniem dla przechodniów oraz chwilą do nawiązania krótkiej rozmowy z prośbą o wsparcie Domu Hospicyjnego im. Św. Józefa w Sopocie prowadzonego przez nasz Caritas. Były uśmiechy, podziękowania i pochwały za smakowity poczęstunek oraz i dobrowolne datki. Dziękujemy Uczestnikom DRUGIEJ SZANSY gratulujemy odwagi!!! pomysłu oraz Miłości wyrażonej drobnym gestem poprzez wsparcie dzieła troski o cierpiących na choroby nowotworowe.

1150,15 zł. – to dzięki ludziom otwartego serca udało się tyle zgromadzić funduszy.

Dziękujemy pomysłodawcom i ofiarodawcom.

Niech Bóg Wam Błogosławi

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.864177636943576.1073742336.529072560454087&type=1