Czasami tyle się dzieje, że nie jesteśmy w stanie nadążyć z zamieszczaniem informacji więc teraz trochę  nadrobimy:)

Dzień Dziecka w Świetlicy „Pod Kasztanem”
Przyszliśmy do świetlicy ciocia poczęstowała nas pysznym kisielem i budyniem na dobry początek dnia;-) poczekaliśmy aż wszyscy przyszli i ruszyliśmy do Gdańska Głównego do Kina Krewetka była to fajna niespodzianka bo nikt z nas nie wiedział gdzie tak naprawdę idziemy. Ciocia wybrała dla nas fajny film pt „Goryl Śnieżek w Barcelonie” wszyscy oglądali z zachwytem. Po kinie poszliśmy na lody ale z lodów zrobiły się zapiekanki zgłodnieliśmy trochę;-) przepraszam Piotrek zjadł pyszne lody =).
Szkoda, że ten dzień tak szybko się skończył. Jak dla nas i chyba dla wszystkich dzieci Dzień Dziecka powinien trwać cały rok. Dziękujemy -Kasztany-
 W dniu 4.05.2012r. pojechaliśmy wraz ze świetlicą na trening piłki nożnej drużyny Niemiec. Wejściówki dostaliśmy z Urzędu Miejskiego w Gdańsku – bardzo dziękujemy za pamięć o nas. Byliśmy tam z c. Natalia. Gdy dojechaliśmy na miejsce ciocia rozdała nam wejściówki. Gdy przechodziliśmy musieliśmy najpierw pokazać panu bilety później przeszliśmy kontrolę, aby wejść na stadion. Przez krótką chwilę szukaliśmy miejsc. Usiedliśmy i z niecierpliwością czekaliśmy aż się zacznie. Był tam prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz, trener drużyny niemieckiej i inni. Gdy drużyna weszła na boisko trener zaczął przedstawiać zawodników i opowiadać o nich. Drużyna zrobiła rozgrzewkę i po kilku minutach zaczęli grać mały mecz. Mecz trwał godzinę. Na koniec zawodnicy wykopywali piłki dla kibiców.
 -Emila i Sylwia-