11 listopada na boisku MOSiR przy ul. 23 marca odbył się charytatywny mecz piłki nożnej, podczas którego prowadziliśmy zbiórkę pieniędzy na rzecz Domu Hospicyjnego Caritas im. św. Józefa w Sopocie. Skład drużyn, był widokiem niecodziennym. Po jednej stronie grali sopoccy urzędnicy wraz z przedstawicielami Trefl Sopot, natomiast naprzeciw nich wyszli na boisko nauczyciele i trójmiejscy dziennikarze.

Dziękujemy Władzom Miasta Sopotu za podjęcie inicjatywy organizacji takiej akcji. W trakcie meczu udało nam się zebrać kwotę 452 zł.

Dziękujemy również wszystkim wolontariuszom, którzy wspomogli nas w tym dniu: SKC z ZS nr 1 w Sopocie, ministrantom z parafii p.w. Matki Bożej Fatimskiej na Żabiance oraz naszym wolontariuszom hospicyjnym.