Październik dominował u Nas w zajęcia artystyczne. Jesień zdecydowanie dobrze wpływa na naszą kreatywność i twórczość i to nie tylko podczas zajęć plastycznych. Nie wierzycie? Oto dowód.
Na zajęciach z p.Karoliną zastanawialiśmy się nad tym, jak zrobić coś z niczego. Wydaje się to niemożliwe? Nam się udało! Stworzyliśmy naszą wersję bidonu! Rozmawialiśmy też o naszych zainteresowaniach i przedstawialiśmy je na forum grupy. Zastanawialiśmy się nad naszymi mocnymi stronami, ale przede wszystkim dobrze się wspólnie bawiliśmy.
Naszą twórczość i pomysłowość mieliśmy okazję rozwijać podczas zajęć z p.Alą. Powstały jesienne wianki, obrazki z różnych liści, których obok świetlicy mamy pod dostatkiem! Pani Ala i jej głowa pełna pomysłów zaskoczyła ans eksperymentami: stworzyliśmy obrazki w technice 3D oraz sprawdzaliśmy, co da nam połączenie skitlesów i wody. Bardzo nam się ta zabawa w eksperymenty spodobała! 
Co jeszcze u nas się działo? Pożegnaliśmy ciocię Tako, która po roku musiała wrócić do Gruzji. Były łzy wzruszenia i prezenty na pożegnanie, by ciocia o nas pamiętała. Ozdabialiśmy też świetlicę jesiennymi lampionami z dyni. Wyszły naprawdę dobrze. Niektórzy z nas obchodzili też urodziny – świętowaliśmy wspólnie z Natalią i Oliwią. Mimo pogody, która coraz bardziej jesienna, dobre humory nam dopisywały.
-Kasztany-
zdjęcia: Milena, Kinga, Olka
 
W placówce realizowany jest projekt wspólfinansowany ze środków Wojewody Pomorskiego.