W związku z tym, że Andrzejki w tym roku wypadają w tygodniu, postanowiliśmy zorganizować je troszkę wcześniej ale za to bardziej atrakcyjnie. W tym roku to Grupa Młodzieżowa była gospodarzem tego wydarzenia. Na swoich grupowych spotkaniach od dwóch tygodni planowali i ustalali cały harmonogram tego wydarzenia. Wzięli na siebie całą odpowiedzialność za organizację imprezy, w tym przygotowanie sal do noclegu oraz sali dyskotekowej, ustalenie oraz przeprowadzenie zabaw i konkursów andrzejkowych dla młodszych wychowanków. Nasza impreza rozpoczęła się w piątek o godz. 16.00 a zakończyła następnego dnia w sobotę o godz. 13.00. Ojjj działo się!!!

Najpierw tańce przeplatane konkursami. Potem po godz. 22 nasze ciocie zapędziły nas do mycia a potem spania. I nagle coś im się odwidziało. I bardzo dobrze! Ponieważ wcale to spanie nie było nam na rękę. Okazało się, że maja dla nas przygotowaną nocną zabawę. Naprawdę nocną!!! Do 1 w nocy biegaliśmy po Św. Wojciechu szukając i wykonując przygotowane dla nas zadania. Już na miejscu okazało się, że nie ma ani wygranych ani przegranych, obydwie grupy wykonały poprawnie wszystkie zadania i był remis. Potem młodsza grupa z założenia miała iść spać. Większość spała, ale jak to bywa zawsze znajdą się jakieś wyjątki. I te właśnie wyjątki miały przyjemność sprzątać po 2 w nocy naszą jadalnie.

Grupa Młodzieżowa natomiast w ogóle nie zakładała spać tej nocy. Przygotowała sobie nocny maraton filmowy. Tu natomiast zadziała się odwrotna kolejność, wyjątkami okazali się Ci którzy dotrwali do samego rana nie zasypiając. Rano natomiast okazało się , że nasze nocne marki z grupy młodszej zamieniły się w poranne skowronki i od 7 rano biegały i dokazywały. Wybawieniem okazała się muzyka i poranne tańce, potem dopiero śniadanie. Po posiłku zabraliśmy się do sprzątania oraz pakowania. Nasza zabawa dobiegła końca i nie pozostało nam nic innego jak pójść do domu i w końcu się WYSPAĆ !!!