Ostatni miesiąc tego roku zaczęliśmy najlepiej jak można! W piątek, 1 grudnia, w ramach Mikołajkowej niespodzianki, pojechaliśmy do Aqua Parku w Redzie! Nie mogliśmy się już doczekać zabawy w wodzie. Najwięcej emocji wzbudzała w nas jednak zjeżdżalnia z rekinami…Niektórzy z nas nie wierzyli, jak to jest możliwe. Na miejscu każdy znalazł coś dla siebie! Zabawy w wodnym zamku, szaleństwa na zjeżdżalniach czy też przepłyniecie rzeki na pontonach. Atrakcji było tak dużo i baliśmy się, że nie starczy nam czasu, by z każdej skorzystać. Ale chyba nam się udało! Tak dobrze się bawiliśmy, że nie bardzo chcieliśmy wracać do domu. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję na wspólne wodne szaleństwa! Mikołajkowa niespodzianka bardzo się naszym ciociom udała!
Ale grudzień to nie tylko przyjemności. To także czas corocznych akcji, takich jak „Tak, pomagam!”. Nie mogło być inaczej – w tym roku także zaangażowaliśmy się w pomoc innym. Cieszymy się, że byliśmy częścią tego wydarzenia i przyczyniliśmy się choć trochę do sukcesu akcji. 
Finał miało także nasze wielkie przygotowanie do kiermaszu bożonarodzeniowego. Cierpliwość, kreatywność i czas, jaki poświęciliśmy na tworzenie ozdób opłaciły się! Kiermasz uznajemy za bardzo udany! 
-Kasztany-
fot. M.P., K.U., A.Sz.-G.
 
Placówka jest wspólfinansowana ze środków Miasta Gdańska
W placówce jest realizowany projekt profilaktyzny współfinansowany ze środków Wojewody Pomorskiego