Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas ze Szkoły Podstawowej nr 35 w Gdyni, wraz  z opiekunem, p. Marią, odwiedzili chorych i starszych mieszkańców Witomina. Poniżej krótka relacja od opiekuna SKC z przeprowadzonej akcji:

„Dla chorych przygotowaliśmy kolorowe laurki – SERCA i pierwsze wiosenne kwiatki. Odwiedziliśmy p. Janinę w dniu Jej 80 Urodzin, p. Romanę, i p. Marię. Wolontariusze składali życzenia, zadawali pytania, śpiewali….uczyli się szacunku do starszych i słuchali ich dobrych rad. Starsze Panie ucieszyły się naszą niespodzianką, opowiadały o swoim trudnym życiu, częstowały nas słodyczami, dziękowały za chwile radości. Wróciliśmy do szkoły zadowoleni, radośni i bogatsi o nowe doświadczenia.”