31.05.2012 r. odbyło się oficjalne zakończenie drugiej edycji projektu „Druga Szansa”. Trudno nam uwierzyć w to, że tak szybko minął ten niezwykle pracowity czas. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 10:00 w Urzędzie Miasta w Sopocie.  Obecni byli: Ks. Janusz Steć – Dyrektor Caritas Archidiecezji Gdańskiej, p. Małgorzata Pobłocka i p. Wisenna Szymańska – ekspertki projektu, p. Maciej Kochanowski – Urząd Miasta Sopotu, wszyscy absolwenci projektu (14 osób), p. Jolanta Kruk – koordynator, coache, doradca zawodowy – p. Aleksandra Niedziałkowska, nasi wspaniali trenerzy zawodu, pracownik biura projektu. Spotkanie rozpoczęła p. koordynator, która przywitała gości oraz podziękowała wszystkim za ciężką pracę i wiele wspaniałych wspólnych chwil. Następnie przemawiał Ks. Janusz Steć – Dyrektor Cariatas, który serdecznie gratulował naszym absolwentom i życzył im dalszych sukcesów. Uczestnicy usłyszeli także wspaniałe słowa uznania od ekspertek projektu. Wszyscy nasi uczestnicy otrzymali certyfikaty poświadczające  udział w projekcie wraz z opisem wszystkich podjętych działań. Przemiłym momentem było wręczenie wyróżnień dla 4 uczestników, którzy w szczególny sposób wpłynęli na życie naszego projektu. Kolejnym punktem było wręczenie podziękowań dla naszych trenerów zawodu, którzy wykazali wiele zaangażowania w pracę z naszymi uczestnikami. Wyjątkowe wyróżnienie otrzymała p. Alicja Kurowska – za wspaniałą osobowość trenerską. Uwieńczeniem spotkania była prezentacja multimedialna przygotowana przez coachy dla naszych uczestników. Wszystkim towarzyszyły wielkie emocje i wzruszenie.

RAZ JESZCZE SERDECZNIE GRATULUJMEY NASZYM UCZESTNIKOM UKOŃCZENIA PROJEKTU!

ŻYCZYMY WAM DALSZYCH SUKCEÓW I SAMYCH WSPANIAŁYCH CHWIL!