10 złotych! 4 srebrne!  3 brązowe!  Taką ilość medali zdobyło 5 uczestników naszych warsztatów na wrześniowej Olimpiadzie Sportowej Osób Niepełnosprawnych i Osób w wieku 55+ zorganizowanej na gdyńskim GOSiRze przez Stowarzyszenie i WTZ Osób z Wadą Słuchu Cisza oraz DOPS nr 1 w Gdyni.

Rywalizacja w takich konkurencjach jak: biegi na 100m, 200m, 400m, udział w sztafecie 4x100m, skok w dal, rzuty piłką lekarską oraz strzały do bramki dały uczestnikom wiele emocji. Po ostatecznym podsumowaniu nasza drużyna została dodatkowo uhonorowana pucharem i nagrodą rzeczową za zdobycie 3 miejsca po podsumowaniu osiągnięć grupowych. Po zmaganiach sportowych uczestnicy wraz z kibicami wrócili  bardzo rozemocjonowani i naprawdę szczęśliwi. „Opowieściom nie było końca”. Pozytywne wrażenia dodatkowo utrwalone zostały dzięki bardzo sprawnej organizacji imprezy.

Nasi uczestnicy mają nadzieję, że za rok ponownie będą mogli wziąć udział w Olimpiadzie i poprawić swoje życiowe rekordy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!