Szanowni Państwo

 

Kierujemy do Państwa zaproszenie na niezwykły bal w Hotelu Haffner w Sopocie. Zapraszamy na sobotni wieczór karnawałowy 4 stycznia 2014 na Bal Charytatywny z okazji  X- lecia istnienia Domu Hospicyjnego  im. św. Józefa, Caritas Archidiecezji Gdańskiej w Sopocie.

W marcu 2014 roku minie 10 lat odkąd Dom Hospicyjny im. św. Józefa rozpoczął swą działalność. Bal Charytatywny jest rozpoczęciem obchodów jubileuszu, w który wpisywać się będą także inne wydarzenia, które będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie.

Ideą przedsięwzięcia jest zebranie funduszy na wsparcie działalności hospicjum. W balu wezmą udział przedstawiciele władz samorządowych, uczelni wyższych, artyści, przedsiębiorcy i inni goście. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich osób dobrej woli chcących wesprzeć materialnie Dom Hospicyjny.  Częścią balu będzie licytacja i loteria fantowa. Na gości czeka wiele kulinarnych smakołyków oraz gwarantujemy świetną zabawę.

 

Organizatorami Balu są:

Caritas Archidiecezji Gdańskiej oraz Hotel Haffner w Sopocie.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął:

Pan Jacek Karnowski, Prezydent Miasta Sopotu.

Patronat medialny objęło:

Radio Plus Gdańsk. 

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy, z której fundusze będą wsparciem dzieła, jakim jest posługa paliatywna prowadzona w Domu Hospicyjnym im. św. Józefa w Sopocie.

 

Z wyrazami szacunku

Ks. Tomasz Kosewski

z-ca dyrektora

Caritas Archidiecezji Gdańskiej

 

Sprzedaż zaproszeń oraz kontakt:

Dorota Sykut 604 483 893, fundacja@fpcg.pl

Karol Czuba 511 088 096, kczuba@caritas.pl