Ośrodek Warzenko2024-03-15T13:32:36+01:00

Project Description

Informacje

Adres: Kasztanowa 48, 84-208 Warzenko, gm. Przodkowo

telefon: (+48) 58 600 61 12, (+48) 694-485-576

e-mail: recepcja@osrodekwarzenko.pl

Strona internetowahttp://www.osrodekwarzenko.pl

Osoba odpowiedzialna za placówkę: Sylwia Motyka

Ośrodek nasz położony jest nad pięknym jeziorem Tuchomskim, 2 km. od drogi Gdynia-Kościerzyna, 20 km. od morza, 20 km. od Trójmiasta. Jezioro objęte jest strefą ciszy, otoczone lasami, z siecią lokalnych dróg nadających się na ciekawe wycieczki rowerowe i piesze.

Jest to wspaniałe miejsce wypoczynku a także znakomita baza turystyczna dla tych, którzy chcą zwiedzić Trójmiasto i piękną Ziemię Kaszubską (Kartuzy, Wejherowo, Chmielno, Swarzewo).

Nasz obiekt to kompleks 2 murowanych budynków o standardzie odpowiadającemu obiektowi trzygwiazdkowemu. Jeden, który ma 95 miejsc noclegowych. Ładne, estetycznie urządzone pokoje 2, 3, 4, osobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, w tym 5 pokoi jest dostosowanych do potrze osób niepełnosprawnych. Drugi obiekt mieści dwanaście 2-osobowych pokoi.

Na terenie Ośrodka znajduje się również dodatkowy budynek z salą kominkową. Do dyspozycji naszych gości oddajemy także 2 sale konferencyjne.

Ośrodek posiada tereny rekreacyjne, boiska sportowe, miejsce na ognisko, grill oraz dostęp do jeziora oraz molo. Na miejscu można skorzystać z rowerów, pływającego sprzętu sportowego a zimą z sanek. Na życzenie gości organizujemy dodatkowo usługi turystyczno-rekreacyjne, zajęcia terapeutyczne i integracyjne. Oferujemy pomoc w organizacji wycieczek, imprez kulturalnych i sportowych (bilety wstępu, rezerwacje, transport).
Ośrodek posiada kartę kwalifikacyjną zatwierdzoną przez Kuratorium Oświaty, Stację Sanitarno-Epidemiologiczną oraz Straż Pożarną.

Proponujemy korzystną współpracę w zakresie organizacji imprez turystycznych przez cały rok:

  • kolonii letnich
  • ferii zimowych
  • zielonych szkół
  • obozów, biwaków
  • kursów, szkoleń
  • obsługi wycieczek
  • zajęć integracyjnych
  • pobytów sobotnio-niedzielnych
  • imprez na życzenie klienta.

Wyżywienie i ceny

Ceny zależą one od liczebności grup i terminów oraz od zamawianych imprez towarzyszących. Gwarantujemy bardzo dobrą kuchnię!

Jak do nas dojechać

Dojazd: 2 km. od drogi Gdynia-Kościerzyna (drogowskaz na Warzenko pomiędzy Tuchomem a Miszewkiem).

Ofertę naszą kierujemy głównie do grup zorganizowanych. Za rozsądną cenę zapewniamy bardzo dobre warunki pobytu w otoczeniu zieleni i ciszy w interesującej, atrakcyjnej turystycznie okolicy.

Aktualności