Dnia 24. 05.2012 mieliśmy okazję uczestniczyć w VI Integracyjnym Biegu Terenowym zorganizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Wspierające Osoby Niepełnosprawne Umysłowo „ Razem” w Pucku. Nasze Centrum reprezentowały dwie silne ekipy: jedna z WTZ , druga z ŚDS. Trasa biegu wynosiła 5 km i biegła przez lasy w okolicy miejscowości Błądzikowo. Chociaż trasa była oznakowana , to i tak drużyna ŚDS lekko zboczyła i trochę pobłądziła – prawdziwe Błądzikowo. Lecz mimo wszystko przygoda ta pozwoliła nam  pozaliczać wszystkie zadania z poszczególnych baz i z dobrym czasem zawitać na mecie. Po podliczeniu wszystkich punktów nasza radość była przeogromna, gdyż okazało się , że ekipa WTZ zdobyła I miejsce, natomiast SDS IV lokatę. SUPER !! Nasze sportowe zmagania zakończyło wspólne grillowanie. Do domów wróciliśmy z pucharem, medalami, nagrodami i dyplomami, a co najważniejsze dumni ze zwycięstwa i pełni wiary w swoje możliwości.