Wczoraj wieczorem odbyło się spotkanie opłatkowe dla członków PZC. Już tradycyjnie skorzystaliśmy z gościnności Centrum Pomocowego Caritas im. Jana Pawła II na Przymorzu. W spotkaniu wzięło udział ok. 50 osób.

 

Rozpoczęliśmy o godz. 17.30 od Mszy Św. w kaplicy, którą odprawił Ks. Piotr. Potem zebraliśmy się w stołówce, gdzie czekały już na nas przygotowane stoły z kawą, herbatą i pysznym ciastem.

Po podzieleniu się opłatkiem, każdy dostał śpiewnik do ręki i zaczęliśmy wspólne kolędowanie przy akompaniamencie pana Tadeusza – wieloletniego wolontariusza Caritas, który w każdą środę przychodzi do Domu Seniora na Przymorzu, żeby swoją grą umilić czas mieszkańcom.

Tym razem z jego talentu muzycznego skorzystaliśmy i my. Pan Tadeusz zgodził się zostać dłużej tego dnia i grając na pianinie towarzyszł nam w kolędowaniu, za co bardzo mu dziękujemy!

 

Serdecznie dziękujemy również Pani Dyrektor oraz Pracownikom CPC im. Jana Pawła II za gościnę i pomoc w zorganizowaniu spotkania. Pracownikom kuchni Domu Seniora na Przymorzu oraz Stołówki Caritas w Sopocie dziękujemy za pyszne ciasta.