Do Środowiskowego Domu Pomocy i Warsztatów Terapii Zajęciowej w Krzywym Kole dołączyli niedawno nowi, fantastyczni artyści. Pragniemy podzielić się z Wami tą radosną nowiną i przedstawić wszystkim Adama, Krysię i Mariusza.
Krysia ma 45 lat i mieszka w Sobowidzu. Dołączyła do ekipy ŚDP, gdzie natychmiast zaangażowała się w naukę haftu. Twierdzi, że podoba jej się tu po prostu wszystko. Aktualnie wyszywa piękną winorośl, którą zamierza podarowac w prezencie swojej instruktorce!

Adam również pracuje w ŚDP, a dojeżdża do nas z Miłocina. Ma 52 lata i wielki zapał, by nauczyć się jak najwięcej. Wyplatając koszyczki z papieru opowiada nam o swoim życiu, o rodzinie. Czasem lubi przynieść album ze zdjęciami – wtedy wszyscy razem go oglądamy.
No i jest jeszcze Mariusz – Złota Rączka warsztatu witrażu. Potrafi dosłownie wszystko. Pani Asia, instruktorka Mariusza twierdzi, że to prawdziwy skarb. Mariusz jest nieprawdopodobnie precyzyjny i z zegarmistrzowską dokładnością dopasowuje i łączy nawet najmisterniejsze konstrukcje. Mariusz chyba czuje, ze został doceniony, bo chętnie wstaje rano, by dojechać na zajęcia aż z Kiezmarka!

A my wszyscy – czyli cała dzielna drużyna Centrum – bardzo cieszymy się, że jest nas więcej i że zyskaliśmy nowych, wspaniałych kolegów i koleżankę. Rośniemy w siłę! Pozdrawiamy!