Jak ten czas leci…prawda… Jeszcze niedawno kończył się się listopad… a teraz kończy się okres adwentu. Zapłonęła czwarta świeczka adwentowego wieńca… Niewątpliwie oznacza to tylko jedno – idą Święta!  Niektórzy z nas już powoli czują ich tajemniczą atmosferę – tę domową, rodzinną, niespotykaną nigdzie indziej i w żadnym innym czasie…

My także już zaczęliśmy wczuwać się w ten świąteczny nastrój – w piątek 16.12  Centrum Wolontariatu Caritas obchodziło Wigilię Bożego Narodzenia. Po wysłuchaniu Słowa Bożego oraz słów księdza Piotra,  pomodliliśmy się i przełamaliśmy opłatkiem składając życzenia.

 

Przybyła nas całkiem liczna grupa, co dało nam naprawdę odczuć atmosferę rodzinnych Świąt.

W tak licznym gronie kolędy Bożonarodzeniowe brzmią zawsze najpiękniej.

 

Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie oraz wszelką pomoc przy organizacji tego pięknego rodzinnego wieczoru – za wspaniałe potrawy wigilijne, piękne przystrojenie stołów i przede wszystkim za Waszą obecność i gotowość do różnych działań. Dzięki temu wszystkiemu (także na co dzień) aż chce się tu być i starać się – właśnie dla Was i dzięki Wam.

 

Na te Święta wszystkim wolontariuszom oraz wszystkim naszym czytelnikom i miłośnikom składamy najserdeczniejsze życzenia : aby zbliżające się Święta Bożego Narodzenia były czasem obfitym w same dobre uczucia, były czasem  pojednania, przebaczania oraz rozpalania nadziei i miłości. Życzymy wszystkim Ciepłych, Radosnych, Rodzinnych Świąt w dobrym zdrowiu i towarzystwie, Błogosławieństwa Bożej Dzieciny na każdej drodze życia, a także wszelkich łask i mnóstwo uśmiechu.    

 

 

Agnieszka