W Piątek zostaliśmy zaproszeni przez Centrum Wsparcia dla Dzieci i młodzieży im. bł. Piotra Jerzego Frassatiego na przedstawienie Teatru Pinezka. Jak zwykle było duuuuuuuuuuużo śmiechu. Dowiedzieliśmy się ile ciekawych rzeczy można wyłowić z wody: oponę, buty, ryby a nawet wafelki ;-). Pani, która jak się okazało na końcu nie słyszy, świetnie chodziła na szczudłach – wręcz tańczyła. Nauczyliśmy się pokazywać w języku miganym dzień dobry, do widzenia, dobry wieczór oraz najważniejsze dziękuję i bić brawo…

Zabawa była naprawdę udana dziękujemy za zaproszenie.

W piątek i sobotę braliśmy udział w akcji „Tak, Pomagam”. Staliśmy w CARREFOUR w C.H MORENA. Wszystkim bardzo dziękujemy za wrażliwość i hojność. Kosze były naprawdę pełne dzięki czemu w niejednym domu na święta pojawią się paczki z tymi produktami.

Natomiast w niedzielę od rana w naszej Parafii mieliśmy swój Kiermasz Świąteczny.  Proponowaliśmy zrobione przez nas świeczki, stroiki, bombki czy choinki. Wszystkim osobą, które nas wsparły bardzo serdecznie dziękujemy.

I na koniec weekendu w ramach projektu teatralnego „Chcę i tworzę Kulturę”, z grupą młodzieżową pojechaliśmy do Teatru Muzycznego w Gdyni na „Szalone nożyczki”.  To był naprawdę wyjątkowy spektakl.

Korzystając z okazji ponawiam zaproszenie na nasz spektakl teatralny, który odbędzie się już w czwartek o godzinie 18:00 w GAK na Oruni.