W czwartek 12.07.2012r. przyjechali do naszej Świetlicy Pracownicy Fundacji Europejskiego Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych z Włocławka, którzy w ranach Programu „Pokoloruj Świat” przeprowadzili u nas warsztaty edukacyjno – kulturalne. Z tej okazji zaprosiliśmy do siebie Świetlicę „Pod Kasztanem”, bo razem jest zawsze raźniej i weselej. W pierwszym zamyśle cała impreza miała odbywać się na terenie przed świetlicą , niestety pogoda pokrzyżowała nam plany. Jednak ten fakt nie był wstanie popsuć nam naszej zabawy. Warsztaty przenieśliśmy do pomieszczeń świetlicowych. Zaczęliśmy od wspólnych zajęć plastycznych. Nasze prace były formatu A1 i tylko nieliczni podjęli się pracy indywidualnej. Później każdy z nas na specjalnie przygotowanych do tego kartkach papieru tworzył swoją historię. Na koniec w naszej Świetlicy zabrzmiały głośne rytmy muzyki i jeszcze głośniejsze nasze głosy, wszyscy razem wzięliśmy udział w karaoke. Podsumowaniem naszej wspólnej zabawy były dyplomy i nagrody specjalnie dla Nas przygotowane. Bardzo dziękujemy Fundacji za zorganizowanie warsztatów, za uśmiech, miłe słowo a przede wszystkim czas jaki Nam poświęcili.

DZIĘKUJEMY !!!