Już niestety minął drugi i ostatni tydzień ferii. Niestety bo trzeba wracać do szkoły … ale sam tydzień był super. Każdego dnia mieliśmy inne atrakcje.

W poniedziałek szlifowaliśmy swoje umiejętności w jeździe na nartach. Z samego rana pojechaliśmy z ciocią Mileną i ciocią Wioletą na Łysą Górę do Sopotu i szusowaliśmy w najlepsze.  Idzie nam coraz lepiej.

We wtorek poszliśmy do kina na film „Piękna i Bestia” w 3D. Historia już wszystkim pewnie znana, ale efekty 3D ukazały ją w innym świetle. Niektórzy nawet się wzruszyli.

W środę busami z pojechaliśmy do Warzenka, a tam … czekały na nas łyżwy i lodowisko. Przez ponad dwie godziny pod okiem Pana instruktora doskonaliliśmy swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Jeździliśmy slalomem, na jednej nodze i wiele, wiele innych zadań miał dla nas pan instruktor. Staraliśmy się wszystkie wypełniać najlepiej jak potrafiliśmy. Po jeździe czekał na nas pyszny obiad i powrót do domu.

Czwartek upłynął nam tanecznie. Na 11:00 dotarliśmy do Koliby w Sopocie na bal karnawałowy w temacie „Piekło – Niebo”.  Koliba roiła się od „aniołów” i „diabłów”. Pani Ola razem z podopiecznymi MPW w Sopocie przygotowali nam szereg konkursów. Niektórzy z nas wygrali słodkie nagrody. Bawiliśmy się naprawdę świetnie. Bardzo dziękujemy za super zabawę. Po balu poszliśmy jeszcze na spacer nad morze. Zamarznięty Bałtyk robi wrażenie.

Ostatni dzień ferii spędziliśmy na kręgielni. Rywalizacja była zawzięta i każdy wygrał gdyż z kazdą nową grą pobijaliśmy swoje własne rekordy. Tak nam minęły ferie, a teraz pora wracać do szkoły.

 

-Kasztany- 

 

Zajęcia na nartach, łyżwach i bal były zorganizowane w ramach projeku NARTY – SNOWBOARD – ŁYŻWY – SPORTY ZIMOWE DLA CIEBIE! który jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie.