Dziś w Sopocie odbyło się szkolenie dla członków zarządu i opiekunów SKC – czyli osób odpowiedzialnych za organizację pracy szkolnych kół w ciągu całego roku . W zajęciach wzięło udział 18 osób z sześciu różnych szkół z Gdańska, Rumi, Wejherowa i Leźna. Warsztaty poprowadziła pani Ania Wyszadko. Podczas czterech godzin zajęć uczestnicy uczyli się planowania i organizacji pracy zespołu i zarządzania zadaniem, co – mamy nadzieję – pomoże być im dobrymi i skutecznymi liderami w swoich zespołach.

Po raz pierwszy przy okazji szkolenia dla członków SKC mogliśmy gościć w Centrali Caritas w Sopocie. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjecie!

Szkolenie dla członków zarządu i opiekunów SKC zostało zroganizowane w ramach realizacji projektu „Czym skorupka za młodu nasiąknie…” współfinansowanego ze środków Urzędu Miejskiego w Gdańsku.