W dniu  05.02.2011 spotkała nas niesamowita frajda. Otóż zostaliśmy zaproszeni przez Fundację „ Sztuka Życia” na koncert zespołu Perfect do Ergo Areny w Gdańsku.

Koncert poprzedziła konferencja prasowa z  zespołem  podczas której nasi podopieczni mogli nie tylko zobaczyć z bliska gwiazdy polskiego rocka, ale również osobiście zadać pytania. Zespół okazał się bardzo otwarty  i szczerze oraz wyczerpująco odpowiadał na każde pytanie.  Godzinne spotkanie upłynęło zatem w bardzo ciepłej i miłej atmosferze. Koncert natomiast był doskonały, rozgrzał publiczność na maksa. Pełnię szczęścia osiągnęliśmy w momencie , kiedy lider zespołu Grzegorz Markowski zatytułował nam (osobom niepełnosprawnym) piosenkę „ Niepokonani”.

Cała Ergo Arena śpiewała razem z nami. Był to naprawdę niesamowity wieczór.

Przy okazji chcemy podziękować prezesowi Fundacji „ Sztuka Życia” p. Dariuszowi Wilińskiemu za zaproszenie. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się na wspólnych imprezach.