Podczas kolejnych zajęć klubu aktywności przy projekcie „Druga szansa” , uczestnicy tego projektu zaprosili do Sopotu młodzież z OREW w Trąbkach Wielkich. Ścieżka gastronimiczna przygotowała smakołyki z okazji tego spotkania, była pyszna zupa i ciacho. Uczniowie OREW byli zaskoczeni i pozytywnie zbudowani, że ktoś specjalnie dla nich przygotował poczęstunek. W pierwszej części spotkania zorganizowaliśmy mini warsztaty integracyjne, podczas których każdy miał okazję się przedstawić i powiedzieć coś o sobie, następnie wybraliśmy się na spacer na molo i lody. Całe spotkanie przebiegło w niezwykle radosnej atmosferze, zarówno podopieczni projektu „Druga szansa”, jak i młodzież z OREW byli otwarci i ciekawi siebie wzajemnie.

Uczestnicy klubu aktywności spisali się rewelacyjnie w roli gospodarzy i zarówno oni, jak i uczniowie z Trąbek są chętni na kolejne takie spotkania.