Zakończyliśmy cykl spotkań rejonowych dla członków PZC. Łącznie w pięciu spotkaniach wzięło udział 119 osób z 46 różnych zespołów. Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność, a gospodarzom za ogromną gościnność. Podczas spotkań była okazja zarówno do wspólnej modlitwy podczas Mszy Św., jak i omówienia planu działań na najbliższe miesiące. Przed nami m.in. zbiórka żywności oraz nowa edycja programu „Na codzienne zakupy”.

Na rozpoczynający się dziś Wielki Post życzymy wszystkim dobrego przeżycia tego czasu. Zapraszamy też na dzień skupienia dla członków Parafialnych Zespołów Caritas w sobotę 28 marca w Wejherowie.

Spotkania zorganizowane zostały w ramach projektu „Sieci współpracy Caritas Archidiecezji Gdańskiej” sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich.