W sobotę rozpoczęliśmy cykl zimowych spotkań dla członków PZC. Jako pierwsze odwiedziliśmy Wejherowo, gdzie spotkaliśmy się w parafii pw. Świętej Trójcy. Spotkania potrwają do 20 lutego. Poniżej zamieszczamy grafik spotkań:

• 10 luty /sobota/ godz. 10.00  – kościół Świętej Trójcy w Wejherowie / Kolegiata / dekanaty: Reda, Wejherowo, Luzino
  • 13 luty /wtorek/ godz. 18.30  – kościół  Ap. Piotra i Pawła w Pucku, Dom katechetyczno-rekolekcyjny – dekanaty: Puck, Morski, Żarnowiec
  • 15 luty /czwartek/ godz. 18.00  – kościół pw.  św. Jakuba-dekanaty:  Gdańsk  Śródmieście, Gdańsk Dolne Miasto, Gdańsk Siedlce, Gdańsk Łostowice, Gdańsk Wrzeszcz, Pruszcz Gdański, Trąbki Wielkie, Kolbudy, Żuławy Steblewskie.
  • 19 luty /poniedziałek/ godz. 18.00 – kościół pw. Św. Antoniego Padewskiego w Gdyni (Franciszkanie) -dekanaty: Gdynia Śródmieście, Gdynia Orłowo, Gdynia Chylonia, Gdynia Oksywie
  • 20 luty /wtorek/  godz.  18.00  –  kościół pw.  M.B. Królowej Korony Polskiej w Gdańsku Oliwie – OO. Cystersi-dekanaty: Gdańsk Przymorze, Gdańsk Oliwa, Sopot, Kielno, Żukowo

Osoby, które nie mogą być na spotkaniu w dniu wyznaczonym dla swojego dekanatu, mogą wybrać sobie inny termin z podanych powyżej.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich członków PZC oraz osoby zainteresowane waczeniem się w działania charytatywne swoich parafii.