Wczoraj i dziś gościliśmy radosne grupy pielgrzymów z Francji, Hiszpanii, Ukrainy i Niemiec. Opowiedzieliśmy im o naszej pracy w Centrum a potem były już tylko niespodzianki, pili świeżo wyciskany sok z marchii i jabłek, uczyliśmy ich polskiego tańca i oczywiście by to polonez. Ale już za chwilę to my uczyliśmy się francuskiego kankana i hiszpańskiego domina.

Zaś z pacjentami pozostało nam tańczyć makarene. Panowie prosili panie do tańca i już kule nie były potrzebneJ

Nie za brakło też życzeń z okazji urodzin dla p. Urszuli i sto lat odśpiewaliśmy po francusku, hiszpańsku i polsku.

W piątek dodatkowo mieliśmy przyjemność gościć  abp Francois Charles Garnier z Francji, który spotkał się z chorymi, pobłogosławił chorych, pracowników jak i całe Centrum.

Niech zdjęcia oddadzą klimat tych niesamowitych spotkań, gdzie nie ważne są bariery językowe, wiek, ograniczenia….  gdy serce jest pełne miłości cała reszta schodzi na drugi plan..

Dziękujemy za spotkanie! Zapraszamy częściej!

Na pamiątkę została nam flaga Światowych Dni Młodzieży z podpisami wszystkich pielgrzymów.