CHOINKA NADZIEI dla Domu Hospicyjnego św. Józefa w Sopocie Caritas Archidiecezji Gdańskiej

Trwa kampania POLA NADZIEI – edycja 2011/2012

przesłanie: „Rozpalmy płomień Nadziei” na rzecz Domu Hospicyjnego św. Józefa w Sopocie Caritas Archidiecezji Gdańskiej i Stowarzyszenia Domowe Hospicjum św. Faustyny w Sopocie

Wielka „Choinka Nadziei” stanie na Polach Nadziei przed Ergo Areną. W najbliższa sobotę 17 grudnia o godz. 17.30 Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Wicemarszałek Hanna Zych-Cisoń, Prezydent Sopotu Jacek Karnowski, Rektor Politechniki Gdańskiej Prof. Henryk Krawczyk, Prof. Krzysztof Prusik z AWFiS, Dyrektor Caritas Archidiecezji Gdańskiej ks. Janusz Steć w sposób symboliczny zapalą światełka na Choince Nadziei.

Podczas tego wydarzenia spotkają się w jednym miejscu Przyjaciele i Partnerzy, którzy wspierają działania na rzecz Domu Hospicyjnego św. Józefa Caritas Archidiecezji Gdańskiej.

Po zapaleniu światełek na „Choince Nadziei” zapraszamy na mecz koszykarzy Trefla Sopot i Anwilu Włocławek.

Jeśli chcesz zrobić inny prezent, przyłącz się do kampanii Pola Nadziei na rzecz Domu Hospicyjnego św. Józefa w Sopocie!

Zapraszam w imieniu Organizatorów

Andrzej Urbański