W dniu 5.02 2014 w Domu JPII w parafii pw. Trójcy Świętej w Wejherowie odbyło się spotkanie z okazji dnia Babci i Dziadka połączone z dniem chorego. Parafialny Zespół Caritas wspólnie z wolontariuszami ze szkolnego Koła Caritas zorganizowali spotkanie, na którym oprócz słodyczy i kawy przygotowaliśmy dla naszych gości program artystyczny. Młodzież poprowadziła konkursy takie, jak ubijanie piany z jajek na czas, dmuchanie baloników, obieranie jabłek, oczywiście były też i nagrody. Odbył się również konkurs śpiewu.

W trakcie spotkania był także czas na rozważania na temat choroby, starości i cierpienia wygłoszone przez księdza Janusza z naszej parafii.

Po skończonym spotkaniu każdy z przybyłych otrzymał drobny prezent w postaci słodyczy.