Pod koniec ubiegłego roku, nasza Świetlica otrzymała fantastyczny prezent od firmy TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI, jakim było osiem komputerów z pełnym i legalnym oprogramowaniem. Dzięki uprzejmości właściciela firmy, Pana Łukasza Tyszkiewicza, mamy możliwość korzystania z bardzo dobrego sprzętu. Tym samym możemy pogłębiać swoje umiejętności komputerowe, a sprzęt ten jest nam niezbędny w codziennej nauce, jak również przysparza nam mnóstwo radości w czasie wolnym.
Już zabraliśmy się za naukę takich programów jak Excel czy PowerPoint. Także obróbka zdjęć cyfrowych oraz tworzenie pocztówek, nie jest już dla nas tajemnicą. Już niedługo, zabierzemy się za naukę tworzenia stron www.
To nie jest pierwszy raz, kiedy firma TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI oferuje nam swoją pomoc. Już wcześniej pracownicy firmy pomogli nam w organizacji różnych atrakcji, za co SERDECZNIE WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY.
W ramach podziękowania samodzielnie wykonaliśmy dyplom dla Pana Łukasza Tyszkiewicza, jak również dla pracowników Jego firmy.
Wychowankowie Świetlicy „Słoneczne Wzgórze” w Gdańsku