Za nami pierwszy tydzień ferii zimowych. Spędziliśmy go bardzo aktywnie.  Oto relacja w telegraficznym skrócie.

Poniedziałek: spędziliśmy go w Świetlicy na grach i zabawach, a w ramach zajęć kulinarnych przygotowywaliśmy sobie przepyszne hot-dogi.

Wtorek: BAL :). Na zaproszenie Centrum Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży z Jesionowej mogliśmy pożegnać karnawał w wyśmienity sposób. Bal przebierańców zorganizowany był fantastycznie. Były konkursy, dobra muzyka, poczęstunek. Nie chciało się wracać. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i naprawdę dobrą zabawę.

Środa: otworzyliśmy sezon łyżwiarski :). Tego dnia mogliśmy kontynuować zeszłoroczną naukę jazdy pod bacznym okiem Pana Pawła – instruktora.  Zdradzę wam, że idzie nam coraz lepiej.

Czwartek: Walentynki w Świetlicy „Słoneczne Wzgórze”.  Ten dzień spędziliśmy w bardzo dobrym towarzystwie. Malowaliśmy wspólne serce, robiliśmy przepyszne lizaki walentynkowe oraz rywalizowaliśmy … sportowo – w turnieju tenisa stołowego oraz w „familiadzie”.  To był bardzo fajny dzień.

Piątek: na łyżwach. Drugi dzień na Lodowisku Miejskim w Gdańsku.  Kolejny raz  doskonaliliśmy swoje umiejętności w jeździe na łyżwach … kontynuować ją będziemy w kolejnym tygodniu.

Opowiemy o tym w następnej odsłonie.

 

-Kasztany-