Pierwszy Dzień Wiosny, to długo oczekiwany dzień! Zaczynają się coraz dłuższe dni, a co ważniejsze, będą one coraz cieplejsze! Taką mamy nadzieję.

Wczorajszy słoneczny dzień był idealną okazją do aktywnego powitania wiosny. Ciocia Milena przygotowała dla nas grę terenową, za którą bardzo przepadamy. Podział na grupy był równie emocjonujący, jak samo szukanie i rozwiązywanie zadań. A te pełne były tematyki wiosennej! Naszym wyzwaniem była krzyżówka, odgadnięcie, które zwierzęta wybudzają się z zimowego snu. Nie zabrakło też kilku łamigłówek, z którymi świetnie poradzili sobie najmłodsi.

Rozwiązywanie zadań było o wiele łatwiejsze, niż ich znajdowanie. Ciocia dobrze je ukryła! Ale podjęliśmy wyzwanie i nie poddaliśmy się w poszukiwaniu kopert! Wszystkie grupy zaangażowały się w poprawne rozwiązanie zadań! Dzień mijał nam w atmosferze dobrej zabawy i współpracy!

Kiedy wszystkie grupy wróciły do świetlicy, z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki, która grupa okazała się najlepsza… Okazało się, że wszyscy świetnie poradziliśmy sobie z wiosennym wyzwaniem i na każdego czekała słodka nagroda! Uważamy, że wiosnę przywitaliśmy tak, jak należy: w dobrych humorach i uśmiechem na twarzyKasztany.

-Kasztany-