To już koniec… ale tylko działań w projekcie – bo nasi MŁODZI LIDERZY, bogatsi o nowe umiejętności i doświadczenia, chcą dalej działać! W ostatnią środę marca spotkaliśmy się w restauracji Hotelu Scandic w Gdańsku, żeby podsumować projekt i podziękować uczestnikom za udział i… okazało się, że nikt z nich nie chce słyszeć o zakończeniu współpracy. Część liderów już wpisała się na wyjazdy wakacyjne organizowane przez Caritas dla dzieci z potrzebujących rodzin, gdzie chcą pełnić rolę opiekunów. Myślą też o kolejnych inicjatywach, jakie mogliby razem zrealizować. Już wiedzą, że mogą i potrafią! Przy okazji zakończenia projektu ogromnie dziękujemy naszym mentorom – Patrycji i Maksowi – za nieocenioną pomoc w ogarnianiu naszych „Pelikanów” i towarzyszeniu im na wszystkich etapach działań.

Podczas spotkania dołączyla do nas p. Magda Świerczynska-Dolot, żeby porozmawiać z uczestnikami i realizatorami projektu. Efekty tych rozmów będziecie mogli już wkrótce usłyszeć na antenie Radia Gdańsk (praowdopodbnie za tydzień we wtorek po godz. 21.00).

Projekt „MŁODZI LIDERZY W AKCJI” zrealizowany został w ramach II edycji II edycji Programu współdziałania Caritas Polska z Caritas diecezjalnymi na lata 2017-2018.