Dopiero co zaczynaliśmy naszą wakacyjną przygodę w Ostrowie, a tu już koniec. Wczoraj wróciły dzieci wypoczywające na trzecim turnusie kolonii organizowanych przez Caritas w ramach tegorocznej Akcji Letniej. Poniżej krótka fotorelacja z tego co się działo u nich podczas 10-dniowego wyjazdu. Jak można zobaczyć na zdjęciach atrakcji nie brakowało. Bardzo dziękujemy kadrze – Oli, Jankowi i Kacprowi – pod dowodzeniem zawsze uśmiechniętej cioci kierownik – czyli Eli – no i wszystkim innym osobom, które przyczyniły się do tego, że dzieci wracały z wyjazdu radosne, zadowolone i może trochę zmęczone, bo ciągle coś się działo.

Ogromna podziękowania kierujemy również do właścicieli i pracowników restauracji „Czarna Perła” w Ostrowie, którzy dbali o to, żeby uczestnicy wszystkich turnusów kolonii dobrze i smacznie jedli, a także służyli pomocą w różnych innych sytuacjach np. podczas nagłej ulewy.

Trzeci turnus kolonii letnich w Ostrowie zorganizowany został we współpracy i przy wsparciu finansowym Gminy Żukowo oraz Pomorskiego Kuratorium Oświaty.