Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku pracować będzie w dziale księgowości i zajmować się będzie realizacją zadań i prac księgowych takich jak:

  • księgowanie dokumentów
  • dokonywanie przelewów i rozliczeń
  • wystawianie dokumentów księgowych
  • rozliczanie dotacji i sporządzanie sprawozdań
  • prowadzenie spraw kadrowych

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne
  • doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z prowadzeniem księgowości
  • dobra znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
  • samodzielność, sumienność, rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stanowisko pracy w dobrej organizacji
  • ciekawą pracę i możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy: Sopot

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres: mrzad@caritas.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 Kontakt:

mrzad@caritas.pl