Chcielibyśmy przedstawić Wam, Naszych nowych przyjaciół i opowiedzieć coś o nich …

,, Cześć, jestem Wiktoria! Chciałabym Wam opowiedzieć o psie, który wabi się Roxi i ma 4 lata, Jest ona łagodnym i przyjaznym pieskiem. Jedyny problem dlaczego nie ma domu to to, że nie może chodzić na długie spacer. Pomóżmy Roxi znaleźć kochający domek.”

 

,,Cześć, jestem Agnieszka i chciałabym Wam opowiedzieć o niesamowitym psie, który ma w sobie wiele pozytywnych cech i zalet. 
Nazywa się Luis i ma 4-5 lat. Chodził po Sopocie i szukał jedzenia, bo jego właściciel go porzucił. Lubi psy i ludzi. Czeka na adopcje!”

,,Cześć, mam na imięNikola, dzisiaj miałam okazje poznać psa, wabi sięMaks. Jest to cudowny pies, który ma już swój wiek. Maks jako mały szczeniak trafi,ł do schroniska. potem został zaadoptowany i po śmierci swojego ukochanego właściciela, zamknął się w sobie. Została jednak właścicielka, która miała trudności z wyprowadzaniem dużego psa. Musiała go oddać.
Jest psem o twardym charakterze i wiernym sercu. Od 7 lat czeka na nowy dom. Bardzo chciałabym jemu pomóc i znaleźć jakiś nowy dom.”
 

 

,,Mam na imię Zuzia i dzisiaj miałam okazję żeby pobawić się z kotami. Było ich naprawdę sporo. Wybrałam Guzika, czarno-białego kocura, który wręcz uwielbia pieszczoty. Od razu jak się wchodzi do klatki pędzi żeby się poprzytulać. Widać, że bardzo ciągnie go do ludzi.”

,,Cześć, mam na imię Łukasz i chciałem Wam opisać psa który wabi się Pogo.
Pogo jest to czarny psem, który lubi się bawić. Jest to bardzo wesoły i przyjazny pies. Można z nim wariować, pobiegać. Pogo bardzo lubi jak się go głaszcze. Pogo jest pełen energii i potrzebuje opiekuna bardzo aktywnego, który zapewni mu długie spacery.”

 

,, Przedstawiamy Foxa. Młody i energiczny, przyjaźnie nastawiony do ludzi, zna podstawowe komendy.
I ja pozostali, szuka rodziny.”

,,Cześć, mam na imię Koksik. Trafiłem do schroniska po śmierci mojego ukochanego właściciela. Próbuje znaleźć drogę do domu.. którego już nie mam. 
Mam dużo energii, kocham ludzi, patyki i długie spacery.
Zabierz mnie stąd, a obiecuje, że nigdy Cię nie opuszczę. 
Czekam na Ciebie!”

 

Dzieło współfinanoswane ze środków Gminy Sopot i Caritas Archidiecezji Gdańskiej.

Zdjęcia: N. Stankiewicz

Tekst: podopieczni MPW