W sobotę 1 grudnia 2012 wybraliśmy się na imprezę Mikołajkową do Gdyni. Zabawa odbywała się na Narodowym Stadionie Rugby.

Jak już zainstalowaliśmy się na widowni prowadzący imprezę wraz ze Śnieżynkami nauczyli wszystkich tańczyć taniec dla Mikołaja, który przyjechał na stadion łódką, a  towarzyszyła mu Śnieżynka.

Kolejną atrakcją był mecz gwiazd Żeglarze- Żużlowcy wynik to 2:3. W przerwie meczu było karaoke – śpiewaliśmy Kaczkę Dziwaczkę i kilka innych piosenek, których tytułów nie pamiętam ;-). Po meczu można było wejść na boisko i wziąć udział w różnych konkurencjach przygotowanych przez Śnieżynki  była cała masa nagród do wygrania.

Ups zapomniałam … w trakcie całej imprezy Śnieżynki rozdawały cukierki, nasze  kieszenie pękały od ich ilości ;-).

Bawiliśmy się wyśmienicie chociaż było nieziemsko zimno. Do domu wróciliśmy zmarznięci ale zadowoleni z bardzo fajnej zabawy, nagród i słodyczy. Było super, oby więcej takich imprez.

-Kasztany-