W minioną sobotę odbył sie mecz towarzyski między podopiecznymi Młodzieżowej PLacówki Wychowawczej, a uczestnikami projektu Druga Szansa w Sopocie. Mecz został rozegrany z inicjatywy MPW, na terenie sopockich błoni, których gospodarzami jest Druga Szansa. W organizację meczu włączyli sie również wolontariusze EVS – Antonio z Hiszpanii sędziował, a Julian z Ukrainy zadbał o poczęstunek po meczu. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych, atmosfera na boisku była gorąca. Zawodnicy stawili się na mecz w pełnej gotowosci. W pierwszej połowie walka była bardzo zacięta i wyrównana, co zaowocowało remisowym wynikiem. Niestety, w drugiej połowie, mimo wielu dynamicznych akcji i stwarzanych przez zawdoników MPW sytuacj podbramkowych , szala zwycięstwa przechyliła się na strone Drugiej Szansy. mecz rewanżowy planowany jest na wiosnę.