Klub Garnizonowy Marynarki Wojennej GROM wraz z II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Gdyni zapraszają na kolejne wystawienie spektaklu Masz Mnie! autor – Marek Sadowski. Przedstawienie to, zrealizowane po raz pierwszy w ramach finału akcji Młodzi Młodym spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem przez publiczność. Masz Mnie! to pięcioaktowa komedia przenosząca odbiorców w przestrzeń życia prywatnego współczesnej młodzieży studenckiej, gdzie znaleźć możemy garść humoru, szczyptę smutku oraz sporą porcję przemyconej zręcznie do tekstu zadumy. Przedstawienie odbędzie się 16 stycznia 2010 o godzinie 18 w Sali kinowo-teatralnej Klubu Garnizonowego GROM w Gdyni Oksywiu, ul. Rondo Bitwy pod Oliwą, 81 – 103 Gdynia (wstęp wolny). Sztuka jest super naprawdę warto ją zobaczyć!

Link do mapy – punkt A na mapie:

[ kliknij ]