Teoretycznie byłby to czwartek jak każdy inny, ale tylko teoretycznie, bo tego dnia, w Świetlicy Pod Kasztanem, od samego progu dało się poczuć pozytywne wibracje płynące gdzieś w powietrzu. A wszystko to z racji mającego się odbyć show – Mam Talent. Każdy, kto tylko miał chęć mógł zaprezentować się i przekonać czy aby na pewno ma talent. Jednak aby zabawa mogła stać się wspaniałą, Kasztany zaprosiły gości z zaprzyjaźnionych placówek, ze Słonecznego Wzgórza i Promyka, aby razem z nimi mogli wziąć udział w konkursie.

O godzinie 16.00 za stołem sędziowskim zasiadło Jury, bardzo wyjątkowe, bo międzynarodowe, Polska – Turcja – Hiszpania. Publiczność była już na swoich miejscach, obsługa oprawy muzycznej za sprzętem. Prowadząca Kinga pojawiał się na scenie i Show ruszyło. Jako pierwsze ze swoim talentem zaprezentowały się Kropka i Zuza ze Słonecznego Wzgórza, zatańczyły do znanego hitu Justina Timberlake’a „Can’t stop the feeling”, duety dziewczyn prezentowały swoje talenty wokalne to przebojów polskiej sceny muzyki popularnej, reprezentantka Promyka pokazała nam swój wspaniały talent plastyczny, który jak się później okazało zasłużył na nagrodę publiczności… Na scenie pojawili się również muzycy, Aleksander zagrał dla zebranej widowni na flecie, a Cylka na klarnecie, ach cóż to były za emocje. Jak tylko ostatni utalentowany zszedł ze sceny, prowadząca ogłosiła przerwę, aby Jury mogło się naradzić, a uczestnicy i widownia zostali zaproszeni na bankiet.

Po przerwie i burzliwych naradach, zostały ogłoszone wyniki. Przyznano trzy miejsca, wyróżnienie oraz nagrodę publiczności. Wyniki ukształtowały się w następujący sposób.

Nagroda publiczności – Kinga z Promyka (plastyczny)

Wyróżnienie – Aleksander z Promyka (gra)

III miejsce – Ola i Julia ze Świetlicy Pod Kasztanem (śpiew)

II miejsce – Cylka ze Słonecznego Wzgórza (gra)

I miejsce – Kropka i Zuza ze Słonecznego Wzgórza (taniec)

Goście z zadowolonymi minkami pożegnali się z nami, podziękowaliśmy za wspólną zabawę, dzięki nim było tak wspaniale. Następna edycja przed nami, szykujcie swoje talenty!

Relację z wydarzenia zapisała dla Was Karina.

Zostańcie z nami w kontakcie. 😀