Dnia 28 listopada w świetlicy Centrum Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży Caritas, odbyła się zabawa andrzejkowa, w której wzięła udział większa część naszych wychowanków, zarówno młodszych jak i starszych. Impreza została przygotowana przez studentów AWFiS, którzy na naszej sali gimnastycznej urządzili prawdziwą krainę zabaw: z wróżbami, zabawami, konkursami i, oczywiście, tradycyjnym laniem wosku. Dzieci mogły teżposmakować różnych przysmaków, w tym poczęstować się pysznymi ciasteczkami z
wróżbą. Drugą część andrzejkowego wieczoru wypełniła muzyka. Dzieci miały okazję poznać i nauczyć się grac na nietypowych instrumentach.
Niezwykłej lekcji muzyki udzielił urodzony w Indonezji Winsesnius Adi Gunawan
Meka, muzyk, absolwent teologii, od kilkunastu lat przebywający w Polsce, który swoją muzyczną pasją zaraził wszystkie dzieci. Gra na bębnach i innych rzadko spotykanych instrumentach etnicznych pochodzących z Indonezji, wciągnęła wszystkie dzieci, które bez opamiętania oddały się muzycznym szaleństwom. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które oddają radość, żywiołowość i zapał dzieci do uczestniczenia we wspólnej wypełnionej muzyką zabawie andrzejkowej.