W ostatni wtorek, 7 stycznia, odbyło się spotkanie opłatkowo-kolędowe dla członków Parafialnych Zespołów Caritas. To juz po raz czwarty spotkaliśmy się w takim gronie, żeby wspólnie świętować radość Bożego Narodzenia. Jak co roku skorzystaliśmy z gościnności Centrum Pomocowego Caritas im. Jana Pawła II na Przymorzu.

Spotkanie rozpoczęliśmy od udziału we Mszy Św. w kaplicy, którą odprawił Ks. Piotr, a następnie przeszliśmy do jadalni, gdzie czekała na nas kawa i herbata przygotowana przez pracowników kuchni oraz pyszne ciasta przyniesione przez członków PZC. Po odczytaniu Ewangelii o Bożym Narodzeniu i podzieleniu się opłatkiem przyszedł czas na wspólne śpiewanie kolęd. Nikogo nie trzeba było specjalnie do tego zachęcać, a że było nas ponad 50 osób to szło nam całiem nieźle. Śpiewaliśmy razem do późnego wieczora.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za wspólną modlitwę i kolędowanie, a Dyrekcji i Pracownikom CPC im. Jana Pawła II – jak co roku – za miłą gościnę.