Wczoraj obyło się wyjątkowe spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas. Pragnąc przedłużyć czas przeżywania radości Świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy zorganizować wspólne kolędowanie. Skorzystaliśmy przy tej okazji z gościnności Parafii p.w. NMP Królowej Różańca Św., gdzie o godz. 17.00 odprawiona została Msza Św. w intencji Parafialnych Zespołów. Następnie wszyscy razem przeszliśmy do  Centrum Pomocowego Caritas im. Jana Pawła II. Tam czekała już na nas kawa, herbata i ciasto oraz Pan Kazimierz z akordeonem 🙂 Zaproszony przez Księdza Piotra chętnie zgodził się akompaniować nam podczas kolędowania – za co bardzo serdecznie mu dziękujemy.  W efekcie udało nam się stworzyć  całkiem niezły zespół na dwie gitary, akordeon, no i ponad 60 rozśpiewanych gardeł. Było bardzo gwarno i wesoło!

 

Serdecznie dziękujemy za gościnność Księdzu Proboszczowi z Okrąglaka oraz Pani Kasi Jasińskiej – Dyrektorowi Centrum JP II, a także wszystkim pracownikom naszego ośrodka przy ul. Fromborskiej 24, którzy zadbali o przygotowanie dla nas stołów i zorganizowanie poczęstunku.

 

Cieszymy się, że tak wielu członków PZC odpowiedziało na nasze zaproszenie.  Dziękujemy Wam za wspólną modlitwę i śpiewanie kolęd. No i do zobaczenia na spotkaniach rejonowych, które rozpoczynamy już w najbliższy poniedziałek!

 

Ks. Piotr i Alicja Szostek