Dnia 05 września 2018 roku obchodziliśmy nasze doroczne święto patronalne  ku czci św. Matki Teresy z Kalkuty. Cieszymy się niezmiernie , że tego dnia mogliśmy dzielić naszą radość wraz z licznie przybyłymi gośćmi. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem księży, którzy w naszej intencji  odprawili uroczystą mszę świętą odpustową. Eucharystia sprawowana była w przepięknym XIV wiecznym kościółku , a słowo Boże skierował do nas gość szczególny ks. dr Adam Jeszke. Kapłan w sposób bardzo otwarty i wymowny pokazał nam wzór do naśladowania. Jest nim oczywiście nasza patronka św. Matka Teresa , która żyła z Chrystusem, kochała z Maryją i świadczyła z Kościołem.

Kolejnym punktem naszego świętowania był występ młodej grupy Black Ice. Zespół ów ujął nas wszystkich swoim pięknym brzmieniem, wrażliwością artystyczną, prawdą i skromnością. Cieszymy się, że nasza niespodzianka wszystkim przypadła do gustu i serca. A na koniec no cóż…. Mamy nadzieję, że koniec uroczystości był bardzo, ale to bardzo smaczny…….:)

Bardzo żałujemy , że ten dzień tak szybko zawsze mija. Ale pocieszamy się, że czas biegnie nieubłaganie i za rok znowu będziemy mogli WAS gościć.