Szukasz miejsca gdzie możesz przyjść ze swoim maluszkiem?
Chcesz poznać innych rodziców z okolicy?
Potrzebujesz inspiracji na zabawy, piosenki, sposoby spędzania czasu z dzieckiem?
Chcesz zaczerpnąć wiedzy od specjalistów?
Zapraszamy Cię na spotkania Klubu.

Klub Rodzice z mocą to społeczność Rodziców z Gdańska i dzieci w wieku 0-3 lata oraz oczekujących na narodziny maluszka. Spotkania mają otwarty, nieodpłatny charakter.

Widzimy się w Centrum Pomocowym Caritas (ul. Fromborska 24, Gdańsk Przymorze). Wejście do ogrodu przez budynek (w przypadku brzydkiej pogody kieruj się do sali na 3 piętrze). W środku obowiązuje noszenie masek, dezynfekcja rąk oraz pomiar temperatury podczas wejścia do budynku.

Projekt jest dofinansowany ze środków Miasta Gdańska, realizowany przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej.

Nad spotkaniami czuwa Miriam Bronk – animator klubu, pedagog, a przede wszystkim mama dwójki z głową pełną pomysłów i inicjatyw, wspierająca rodziców w ich drodze rodzicielskiej. Po szczegółowe informacje zapraszamy na fb/rodzicezmoca lub u koordynatorki: mbronk@caritas.gda.pl.